top of page

HAKKIMIZDA

Temeli 1963 yılına dayanan şirketimiz; kurulduğu yıllarda Safa Bonmarşe  tabelası altında manifatura, konfeksiyon ve tuhafiye ürünlerinin perakende ticareti ile faaliyetlerini yürütmekteydi. 1971 Yılında Arçelik yetkili satıcısı olarak, çalışmalarına Arçelik markasının Levent bölgesindeki bayisi olarak devam etmiştir. 1985 Yılında Nispetiye Merkez Mağaza'nın halen faaliyet gösterdiği, Beşiktaş ilçesine bağlı Levent Nispetiye Caddesi’ndeki mağazaya taşındı. Nispetiye Merkez Mağazamız 1985 yılından beri aynı mağazada çalışmalarını sürdürmektedir. 2014 yılında ikinci mağazasını Şişli Bölgesindeki ÖzdilekPark İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açarak operasyonlarını, cadde ve AVM mağazası olarak iki noktada yürütmeye başladı. 2020 yılında Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde uzun yıllar boyunca hizmet veren Arçelik mağazasını bünyesine kattı.

Odak noktamız olan müşterilerimiz ile uzun yıllar boyunca geliştirdiğimiz güvene dayalı sıkı bağlar çerçevesinde, güler yüzlü hizmet anlayışımızla  faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Arçelik mağazalarımızda  beyaz eşya, klima ve ısıtıcı grubunda; Arçelik, Flavel, küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri grubunda; Arçelik ve Grundig, televizyon ve bilgisayar grubunda; Arçelik, Grundig, Philips, Lenovo, Asus, cep telefonu ve aksesuar ürün gruplarında Apple, General Mobile, Huawei, Samsung ve TTec markalarıyla müşterilerimize geniş bir yelpazede ürünleri sunuyoruz.

Kredi kartlı satışlarımızın yanı sıra daha uzun vade tercih eden müşterilerimiz için anlaşmalı bankalar ile tüketici kredisi kullandırarak tüketici finansmanı sağlayarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Deneyimli mağaza kadrolarımızla sizleri ürünler konusunda bilgilendirebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alternatifler sunarak satış ile devam eden süreçte ürünlerin adreslere ulaştırılmasından, montajlarının gerçekleştirilmesine kadar olan süreçleri titizlikle takip ederek memnuniyet sağlayabiliriz.

bottom of page